Psihosocialni varstveni programi
Programi igrajo ključno vlogo pri izboljšanju duševnega zdravja, socialne vključenosti in kakovosti življenja posameznikov, ki se soočajo s kompleksnimi psihosocialnimi izzivi. Omogočajo celovito obravnavo in podporo, ki posameznikom pomaga pri premagovanju težav in doseganju stabilnosti ter samostojnosti v življenju.
Psihosocialni varstveni program
Psihosocialna pomoč in svetovanje
Psihosocialna pomoč in svetovanje sta ključni komponenti podpore za posameznike, ki se soočajo z različnimi čustvenimi, duševnimi, socialnimi in vedenjskimi izzivi. V psihosocialno pomoč in svetovanje se lahko vključijo posamezniki in družine zaradi akutne situacije, ki zahteva takojšnjo vključitev ali napotitev v ustrezne oblike pomoči.
Psihosocialni varstveni program
Terapevtska obravnava oseb z izkušnjo nasilja
Terapevtska pomoč osebam z izkušnjo nasilja je namenjena vsem, ki so kadarkoli v življenju doživeli kakršnokoli obliko nasilja. Posameznikom pomaga pri soočanju s psihološkimi, čustvenimi in socialnimi posledicami nasilja. Je ključnega pomena za prepoznavanje vzorcev nasilja v družini, okrevanje in vrnitev v normalno življenje.
Psihosocialni varstveni program
Podporna skupina za starše
Podporna skupina za starše ponudi celovito podporo in orodja, ki jih potrebujejo za učinkovito in ljubečo vzgojo svojih otrok. S tem pripomore k izboljšanju družinske dinamike in splošnega blagostanja vseh družinskih članov.
“Strah je le ovira na poti rasti – ko se mu postaviš v oči, odkriješ svojo pravo moč.”
Dogovorite se za terminPsihoterapevtski center za otroke, mladostnike in družine
Partizanska ulica 27, 2310 Slov. Bistrica
– Maribor
Glavni trg 17 b, 2000 Maribor